SKRLDUO IIJ.O.R.M.A.TNCTrio-JunioritViitasaaren ViestiKaluste & Kaihdin
ylakuva
Pistepörssi lohkoittain

Pistepörssi lohkoittain

Pisteet Maalit+Syötöt Pelaaja Joukkue
A-Lohko
46 (25+21) Severi Hokkeri HPK
43 (22+21) Ari Vilenius Duo II
35 (20+15) Sami Hyvnen KuKu-92
31 (13+18) Tommi Hantunen Muuramen Yritys
25 (15+10) Mikko Hkkinen KuKu-92
22 (13+9) Pasi Kukko Duo II
22 (13+9) Panu Sormunen HPK
22 (9+13) Antti Juvonen Toivakan Rivakka
21 (11+10) Mikko Laitinen HPK
21 (10+11) Pasi Karvonen Duo II
20 (10+10) Janne Pietilinen HPK
20 (8+12) Seppo Jokinen Duo II
19 (13+6) Lauri Meijanen Trio-Juniorit
19 (11+8) Jussi Lehto Muuramen Yritys
19 (11+8) Antti Puttonen HPK
18 (14+4) Mika Hkkinen KuKu-92
18 (10+8) Janne Nieppola Duo II
18 (9+9) Kari Vanhatalo Duo II
17 (11+6) Tero Saarinen Duo II
17 (8+9) Mika Puttonen KuKu-92
16 (8+8) Juha Kauppinen Toivakan Rivakka
15 (7+8) Markku Meijanen Trio-Juniorit
15 (6+9) Marko Jaatinen Ape-Team
13 (9+4) Marko Karvonen Trio-Juniorit
13 (7+6) Timo Krki Muuramen Yritys
12 (5+7) Tommi Saksinen KuKu-92
11 (6+5) Jouni Kauppinen Toivakan Rivakka
11 (4+7) Tero Salminen Duo II
11 (3+8) Petri Rautiainen KuKu-92
10 (7+3) Janne Karjalainen Trio-Juniorit
10 (6+4) Juha Liikanen HPK
10 (5+5) Kimmo Salo KuKu-92
10 (3+7) Timo Hintikka Trio-Juniorit
9 (8+1) Sami Mustonen Toivakan Rivakka
9 (6+3) Marko Lehtonen Ape-Team
8 (7+1) Teemu Hantunen Muuramen Yritys
8 (6+2) Toni-Markus Hmlinen Muuramen Yritys
8 (6+2) Lauri Laitinen HPK
8 (6+2) Toni Isomki Muuramen Yritys
8 (6+2) Ville Rautio Trio-Juniorit
8 (5+3) Kalle Ruokonen Toivakan Rivakka
8 (4+4) Marko Kyllnen Ape-Team
7 (7+0) Tuomas Enroos Duo II
7 (6+1) Kalle Lundberg KuKu-92
7 (5+2) Sami Leppiniemi Ape-Team
7 (2+5) Jarno Jalkanen KuKu-92
6 (5+1) Jaakko Rty Ape-Team
6 (4+2) Tero Lahtinen Toivakan Rivakka
6 (4+2) Juho Nurmi Trio-Juniorit
6 (4+2) Aleksi Jylh Toivakan Rivakka
6 (3+3) Otto Tuomainen HPK
6 (3+3) Pasi Sormunen HPK
6 (3+3) Ville Karvonen Trio-Juniorit
6 (3+3) Marko Pirttimki Muuramen Yritys
5 (4+1) Erno Mkel Duo II
5 (4+1) Simo Pynnnen Ape-Team
5 (3+2) Toni Eerola Ape-Team
5 (3+2) Jari Sundell Ape-Team
5 (3+2) Pekka Risnen Trio-Juniorit
5 (3+2) Tatu Hakkarainen Ape-Team
5 (3+2) Riku Sormunen HPK
5 (2+3) Ville Kovanen KuKu-92
5 (2+3) Niko Mkel Toivakan Rivakka
5 (2+3) Tommi Hiekka Ape-Team
5 (2+3) Timo Mkip KuKu-92
5 (2+3) Pertti Hytnen Ape-Team
5 (2+3) Jaakko Vhl Ape-Team
5 (2+3) Mika Lahtinen Ape-Team
5 (2+3) Juha Niemi Duo II
5 (2+3) Jarkko Tammelin Muuramen Yritys
4 (3+1) Ville Ikonen KuKu-92
4 (2+2) Esa-Pekka Kauria Duo II
4 (1+3) Jukka Pykri Duo II
4 (1+3) Samuli Pnklinen Trio-Juniorit
3 (3+0) Antti Tammelin Muuramen Yritys
3 (2+1) Tomi Pennanen Trio-Juniorit
3 (2+1) Tomi Manninen HPK
3 (2+1) Eetu Perl Trio-Juniorit
3 (1+2) Jere Karjalainen Trio-Juniorit
3 (1+2) Tero Nurminen Muuramen Yritys
3 (1+2) Aki Vesterinen Muuramen Yritys
3 (1+2) Antti Katajalehto HPK
3 (1+2) Samu Tuomala Trio-Juniorit
3 (0+3) Pasi Vauhkonen HPK
2 (2+0) Risto Jylh Duo II
2 (1+1) Tero Kaarakainen Toivakan Rivakka
2 (1+1) Sami Tikkanen Muuramen Yritys
2 (1+1) Jasu Sinkkonen Toivakan Rivakka
2 (1+1) Timo Merta HPK
2 (1+1) Timo Suutari Duo II
2 (1+1) Lasse Porkka Toivakan Rivakka
2 (1+1) Sami Salmela Ape-Team
2 (0+2) Atte Suuronen HPK
2 (0+2) Jussi Mkinen Duo II
2 (0+2) Tero Freeman Muuramen Yritys
2 (0+2) Joni Rintala Trio-Juniorit
1 (1+0) Janne Savolainen KuKu-92
1 (1+0) Jani Jokela KuKu-92
1 (0+1) Olli-Pekka Jaatinen Ape-Team
1 (0+1) Tomi Vehkajrvi Toivakan Rivakka
1 (0+1) Jorma Martikainen Trio-Juniorit
1 (0+1) Timo Suokas Duo II
1 (0+1) Tero Laitinen KuKu-92
B-Lohko
33 (27+6) Ville Hakala J.O.R.M.A.
21 (17+4) Jari Mntykivi Palokan Pyry
19 (14+5) Sakari Kuoremki Palokan Pyry
17 (12+5) Joni Kurra Palokan Pyry
17 (11+6) Heikki Karila J.O.R.M.A.
17 (6+11) Teemu Junikka Viitasaaren Viesti
15 (10+5) Eero Kauhanen Valtit
15 (4+11) Petteri Hilden Palokan Pyry
14 (11+3) Marko Muhonen Palokan Pyry
14 (5+9) Petri Kyllnen Palokan Pyry
14 (4+10) Kimmo Ojala Palokan Pyry
13 (8+5) Juho Esa-Pekka Kauria Duo III
12 (10+2) Samu Vassinen Muuramen Yritys TS
11 (7+4) Timo Suutari Duo III
11 (6+5) Matti Vlitalo Valtit
11 (4+7) Jaakko Sarja Valtit
10 (8+2) Antti Aartolahti Muuramen Yritys TS
10 (7+3) Tommi Oranen Duo III
10 (6+4) Eemeli Liukko Duo III
10 (6+4) Tero Salminen Duo III
10 (4+6) Janne Kallio J.O.R.M.A.
9 (8+1) Jukka Syngelm Viitasaaren Viesti
9 (6+3) Anssi Kinnunen Valtit
9 (5+4) Henri Isoviita Viitasaaren Viesti
9 (5+4) Jesse Friman Valtit
9 (3+6) Marko Rantanen Valtit
9 (3+6) Tero Rantala Palokan Pyry
8 (5+3) Jussi Marttinen Valtit
8 (4+4) Tero Kotiaho Duo III
8 (3+5) Hannu Mennala J.O.R.M.A.
7 (3+4) Kari Vanhatalo Duo III
7 (2+5) Tommi Ojala Palokan Pyry
7 (2+5) Petri Friman Valtit
7 (1+6) Jukka Pykri Duo III
6 (3+3) Marko Mankonen J.O.R.M.A.
6 (3+3) Jouni Honkonen Viitasaaren Viesti
5 (5+0) Petri Tamminen Viitasaaren Viesti
5 (3+2) Hannu Kemppainen Valtit
5 (2+3) Kimmo Ansio Muuramen Yritys TS
5 (1+4) Mikko Rossi Valtit
5 (1+4) Tommi Liimatainen J.O.R.M.A.
5 (1+4) Pasi Hakala J.O.R.M.A.
4 (4+0) Timo Revonkorpi Viitasaaren Viesti
4 (3+1) Juha-Matti Vtinen Duo III
4 (3+1) Juho-Perttu Thil Valtit
4 (2+2) Mika Paananen Viitasaaren Viesti
4 (2+2) Petri Ekari J.O.R.M.A.
3 (3+0) Aleksi Ala-Mononen Muuramen Yritys TS
3 (2+1) Tomi Vertanen Valtit
3 (2+1) Petri Siekkinen Viitasaaren Viesti
3 (2+1) Sami Kutvonen Valtit
3 (2+1) Mikko Liimatainen Valtit
3 (1+2) Karri Koskinen Viitasaaren Viesti
3 (1+2) Olli Hakala J.O.R.M.A.
3 (1+2) Teijo Luostarinen Viitasaaren Viesti
2 (2+0) Juha Pihlajamaa Duo III
2 (2+0) Timo Jormakka Duo III
2 (2+0) Aki Saharinen Palokan Pyry
2 (1+1) Jani Niku Palokan Pyry
2 (1+1) Tuomas Lemetyinen Muuramen Yritys TS
2 (1+1) Toni Markus Hmlinen 'T' Muuramen Yritys TS
2 (1+1) Tuomo Paananen Viitasaaren Viesti
2 (1+1) Jussi Kuronen Valtit
2 (0+2) Ville Jaakkola Palokan Pyry
2 (0+2) Jarno Viitanen J.O.R.M.A.
2 (0+2) Riku Ahonen Muuramen Yritys TS
2 (0+2) Petri Korva Duo III
2 (0+2) Markku Uusipaasto Duo III
2 (0+2) Tuomas Yltalo Muuramen Yritys TS
1 (1+0) Tero Irmola Muuramen Yritys TS
1 (1+0) Janne Pohjola Valtit
1 (1+0) Mika Salonen Duo III
1 (0+1) Sami Tikkanen 'T' Muuramen Yritys TS
1 (0+1) Mikko Kinnunen Palokan Pyry
1 (0+1) Kari Piippanen J.O.R.M.A.
1 (0+1) Janne Ikheimonen Muuramen Yritys TS
1 (0+1) Marko Pirttimki 'T' Muuramen Yritys TS
1 (0+1) Timo Jskel Muuramen Yritys TS


Tämä sivu päivitetty 31.01.2015, 12:29