SKRLDUO IIJ.O.R.M.A.TNCTrio-JunioritViitasaaren ViestiKaluste & Kaihdin
ylakuva


Otteluohjelma

  Pvm, aika Lohko Ottelu Tulos
Päivä 1,
(1) 26.10.2013, 08:00 APalokan Pyry - Vesangan Vesa 6 - 13
(2) 26.10.2013, 09:00 AHPK - KuKu-92 1 - 10
(3) 26.10.2013, 10:00 APalokan Pyry - Viitasaaren Viesti 5 - 9
(4) 26.10.2013, 11:00 AKuKu-92 - Vesangan Vesa 12 - 3
(5) 26.10.2013, 12:00 AHPK - Trio-Juniorit 3 - 3
(6) 26.10.2013, 13:00 AApe-Team - Viitasaaren Viesti 8 - 3
(7) 26.10.2013, 14:00 ATrio-Juniorit - J.O.R.M.A. 8 - 2
Päivä 2,
(10) 16.11.2013, 08:00 AJ.O.R.M.A. - HPK 6 - 6
(11) 16.11.2013, 09:00 ADuo II - Valtit 6 - 2
(12) 16.11.2013, 10:00 AJ.O.R.M.A. - Vesangan Vesa 9 - 1
(13) 16.11.2013, 11:00 ADuo II - HPK 4 - 7
(14) 16.11.2013, 12:00 AValtit - Ape-Team 5 - 5
(15) 16.11.2013, 13:00 ADuo II - Trio-Juniorit 6 - 2
(16) 16.11.2013, 14:00 AValtit - KuKu-92 2 - 15
(17) 16.11.2013, 15:00 AVesangan Vesa - Ape-Team 9 - 3
(18) 16.11.2013, 16:00 AKuKu-92 - Trio-Juniorit 6 - 3
Päivä 3,
(19) 17.11.2013, 08:00 AKuKu-92 - Ape-Team 7 - 3
(20) 17.11.2013, 09:00 AValtit - Viitasaaren Viesti 3 - 2
(21) 17.11.2013, 10:00 AApe-Team - HPK 2 - 10
(22) 17.11.2013, 11:00 AViitasaaren Viesti - KuKu-92 2 - 12
(23) 17.11.2013, 12:00 APalokan Pyry - Valtit 5 - 7
(24) 17.11.2013, 13:00 AJ.O.R.M.A. - Ape-Team 5 - 7
(25) 17.11.2013, 14:00 AVesangan Vesa - Viitasaaren Viesti 5 - 7
(26) 17.11.2013, 15:00 APalokan Pyry - J.O.R.M.A. 9 - 2
(27) 17.11.2013, 16:00 AVesangan Vesa - Trio-Juniorit 3 - 3
Päivä 4,
(28) 08.12.2013, 09:00 AJ.O.R.M.A. - Duo II 4 - 12
(29) 08.12.2013, 10:00 AApe-Team - Palokan Pyry 8 - 5
(30) 08.12.2013, 11:00 AKuKu-92 - J.O.R.M.A. 7 - 2
(31) 08.12.2013, 12:00 AApe-Team - Duo II 3 - 9
(32) 08.12.2013, 13:00 AKuKu-92 - Palokan Pyry 7 - 4
(33) 08.12.2013, 14:00 AValtit - Trio-Juniorit 2 - 8
(34) 08.12.2013, 15:00 AViitasaaren Viesti - HPK 1 - 13
(35) 08.12.2013, 16:00 ADuo II - KuKu-92 10 - 9
(36) 08.12.2013, 17:00 AHPK - Valtit 12 - 1
(37) 08.12.2013, 18:00 AViitasaaren Viesti - Trio-Juniorit 5 - 7
Päivä 5,
(38) 12.01.2014, 09:00 AVesangan Vesa - Valtit 6 - 4
(39) 12.01.2014, 10:00 APalokan Pyry - HPK 3 - 8
(40) 12.01.2014, 11:00 AValtit - J.O.R.M.A. 9 - 3
(41) 12.01.2014, 12:00 AHPK - Vesangan Vesa 5 - 7
(42) 12.01.2014, 13:00 ADuo II - Palokan Pyry 12 - 2
(43) 12.01.2014, 14:00 AJ.O.R.M.A. - Viitasaaren Viesti 9 - 6
(44) 12.01.2014, 15:00 ADuo II - Vesangan Vesa 10 - 2
(45) 12.01.2014, 16:00 ATrio-Juniorit - Palokan Pyry 4 - 4
(46) 12.01.2014, 17:00 AViitasaaren Viesti - Duo II 8 - 18
(47) 12.01.2014, 18:00 AApe-Team - Trio-Juniorit 0 - 5


Tämä sivu päivitetty 31.01.2015, 12:31