SKRLDUO IIJ.O.R.M.A.TNCTrio-JunioritViitasaaren ViestiKaluste & Kaihdin
ylakuva
Pistepörssi

Keski-Suomen Kaukalopallo jatkosarja Pistepörssi

Pisteet Maalit+Syötöt Pelaaja Joukkue
26 (13+13) Petteri Hilden Palokan Pyry
25 (13+12) Sakari Kuoremäki Palokan Pyry
19 (10+9) Ville Hakala J.O.R.M.A.
16 (13+3) Aapo Nives J.O.R.M.A.
16 (12+4) Petri Virtanen Valtit
15 (11+4) Sami Hyvönen KuKu-92
15 (6+9) Eero Kauhanen Valtit
13 (3+10) Jarno Jalkanen KuKu-92
12 (4+8) Jari Ylönen Palokan Pyry
9 (9+0) Marko Karvonen Trio-Juniorit
9 (7+2) Ari Vilenius Duo II
9 (5+4) Henri Isoviita Viitasaaren Viesti
9 (5+4) Mikko Markkanen KuKu-92
8 (6+2) Ville Karvonen Trio-Juniorit
8 (4+4) Hannu Mennala J.O.R.M.A.
8 (4+4) Juha Niemi Duo II
8 (4+4) Kimmo Ojala Palokan Pyry
8 (4+4) Pasi Karvonen Duo II
7 (4+3) Matti Välitalo Valtit
7 (4+3) Ville Karpeeki Viitasaaren Viesti
6 (4+2) Toni Niskanen Vesangan Vesa
6 (2+4) Markku Meijanen Trio-Juniorit
5 (4+1) Lauri Meijanen Trio-Juniorit
5 (3+2) Petri Tiilikainen Valtit
5 (2+3) Petri Friman Valtit
5 (0+5) Pekka Räisänen Trio-Juniorit
4 (4+0) Mika Salonen Duo II
4 (3+1) Tommi Ojala Palokan Pyry
4 (3+1) Sami Tikkanen Ape-Team
4 (2+2) Jaakko Vähälä Ape-Team
4 (2+2) Timo Revonkorpi Viitasaaren Viesti
4 (2+2) Kalle Lundberg KuKu-92
4 (1+3) Jussi Kuronen Valtit
4 (1+3) Jesse Thomander Ape-Team
4 (1+3) Jarno Viitanen J.O.R.M.A.
3 (3+0) Anssi Manninen KuKu-92
3 (3+0) Aki Saharinen Palokan Pyry
3 (2+1) Seppo Ahonen Palokan Pyry
3 (2+1) Jouni Hämäläinen Vesangan Vesa
3 (2+1) Timo Piippanen Vesangan Vesa
3 (2+1) Jussi Marttinen Valtit
3 (2+1) Marko Pirttimäki Ape-Team
3 (1+2) Jesse Friman Valtit
3 (1+2) Aleksi Suomäki KuKu-92
3 (1+2) Samu Tuomala Trio-Juniorit
3 (1+2) Tatu Hakkarainen Ape-Team
3 (1+2) Marko Jaatinen Duo II
3 (1+2) Kari Juntunen Trio-Juniorit
3 (1+2) Tuomas Arkko KuKu-92
3 (0+3) Tero Lahtinen Vesangan Vesa
2 (2+0) Mika Lahtinen Ape-Team
2 (2+0) Jarkko Piesanen Viitasaaren Viesti
2 (2+0) Jani Jokela KuKu-92
2 (1+1) Jorma Martikainen Trio-Juniorit
2 (1+1) Lasse Porkka Ape-Team
2 (1+1) Kimmo Keskinen Viitasaaren Viesti
2 (1+1) Heikki Joutsimäki Palokan Pyry
2 (1+1) Petri Ekari J.O.R.M.A.
2 (1+1) Tero Mehtälä Valtit
2 (0+2) Tommi Saksinen KuKu-92
2 (0+2) Tuomas Enroos Duo II
2 (0+2) Tommi Liimatainen J.O.R.M.A.
2 (0+2) Esa-Pekka Kauria Duo II
1 (1+0) Sami Leppiniemi Ape-Team
1 (1+0) Jouni Honkonen Viitasaaren Viesti
1 (1+0) Timo Ukskoski Vesangan Vesa
1 (1+0) Tommi Hiekka Ape-Team
1 (1+0) Jussi Mäkinen Duo II
1 (1+0) Janne Kallio J.O.R.M.A.
1 (1+0) Aki Savolainen Vesangan Vesa
1 (1+0) Janne Pohjola Valtit
1 (0+1) Pasi Hakala J.O.R.M.A.
1 (0+1) Vesa Pehkonen Valtit
1 (0+1) Samuli Pänkäläinen Trio-Juniorit
1 (0+1) Riku Martikainen Vesangan Vesa
1 (0+1) Aapo Aijasaho Valtit
1 (0+1) Timo Suutari Duo II
1 (0+1) Marko Kyllönen Ape-Team
1 (0+1) Janne Nieppola Duo II


Tämä sivu päivitetty 12.03.2015, 19:27