SKRLDUO IIJ.O.R.M.A.TNCTrio-JunioritViitasaaren ViestiKaluste & Kaihdin
ylakuva
Otteluohjelma

Otteluohjelma - Keski-Suomen Kaukalopallo 2016-2017

#AikaLohkoOtteluTulos
Päivä 1, Jyväskylä HH1
(1) 05.11.2016, 13:00 ADuo II - Valtit 6 - 4
(2) 05.11.2016, 14:00 AValtit - Trio-Juniorit 3 - 5
(3) 05.11.2016, 15:00 ADuo II - JORMA 9 - 0
(4) 05.11.2016, 16:00 ATrio-Juniorit - Epa-TT 1 - 8
(5) 05.11.2016, 17:00 AJORMA - TNC 0 - 12
(6) 05.11.2016, 18:00 ATNC - Epa-TT 7 - 2
Päivä 2, Suolahti
(7) 12.11.2016, 11:00 AApe-Team - Trio-Juniorit 1 - 8
(8) 12.11.2016, 12:00 ATrio-Juniorit - TNC 2 - 7
(9) 12.11.2016, 13:00 AApe-Team - JORMA 7 - 3
(10) 12.11.2016, 14:00 ATNC - Valtit 20 - 3
(11) 12.11.2016, 15:00 AJORMA - Trio-Juniorit 3 - 10
(12) 12.11.2016, 16:00 AEpa-TT - Valtit 6 - 4
(13) 12.11.2016, 17:00 AJORMA - Viesti 6 - 3
(14) 12.11.2016, 18:00 AEpa-TT - Viesti 8 - 2
Päivä 3, Jämsä
(15) 10.12.2016, 09:30 ADuo II - Ape-Team 11 - 2
(16) 10.12.2016, 10:30 ADuo II - Viesti 14 - 3
(17) 10.12.2016, 11:30 AViesti - TNC 1 - 19
(18) 10.12.2016, 12:30 AApe-Team - TNC 3 - 17
(19) 10.12.2016, 13:30 AViesti - Ape-Team 4 - 7
(20) 10.12.2016, 14:30 ADuo II - TNC 1 - 10
Päivä 4, Suolahti
(21) 17.12.2016, 11:00 AJORMA - Epa-TT 1 - 11
(22) 17.12.2016, 12:00 AJORMA - Valtit 8 - 5
(23) 17.12.2016, 13:00 AEpa-TT - Duo II 5 - 4
(24) 17.12.2016, 14:00 AValtit - Viesti 6 - 9
(25) 17.12.2016, 15:00 AEpa-TT - Ape-Team 8 - 0
(26) 17.12.2016, 16:00 ATrio-Juniorit - Duo II 8 - 4
(27) 17.12.2016, 17:00 AValtit - Ape-Team 7 - 5
(28) 17.12.2016, 18:00 AViesti - Trio-Juniorit 1 - 13
Päivä 5, Keuruu
(41) 21.01.2017, 10:00 Jatkosarja YlempiTrio-Juniorit - Duo II 4 - 2
(42) 21.01.2017, 11:00 Jatkosarja YlempiTNC - Epa-TT 7 - 2
(43) 21.01.2017, 12:00 Jatkosarja YlempiEpa-TT - Trio-Juniorit 7 - 5
(44) 21.01.2017, 13:00 Jatkosarja YlempiDuo II - TNC 3 - 13
(45) 21.01.2017, 14:00 Jatkosarja AlempiApe-Team - Viesti 5 - 6
(46) 21.01.2017, 15:00 Jatkosarja AlempiApe-Team - Valtit 7 - 7
(47) 21.01.2017, 16:00 Jatkosarja AlempiViesti - JORMA 5 - 5
(48) 21.01.2017, 17:00 Jatkosarja AlempiValtit - JORMA 5 - 7
Päivä 6, Jämsä
(49) 04.02.2017, 10:00 Jatkosarja AlempiJORMA - Ape-Team 8 - 4
(50) 04.02.2017, 11:00 Jatkosarja AlempiValtit - Viesti 7 - 6
(51) 04.02.2017, 12:00 Jatkosarja AlempiJORMA - Valtit 9 - 4
(52) 04.02.2017, 13:00 Jatkosarja AlempiViesti - Ape-Team 2 - 2
(53) 04.02.2017, 14:00 Jatkosarja YlempiTNC - Trio-Juniorit 6 - 3
(54) 04.02.2017, 15:00 Jatkosarja YlempiEpa-TT - Trio-Juniorit 2 - 2
(55) 04.02.2017, 16:10 Jatkosarja YlempiDuo II - TNC 3 - 3
(56) 04.02.2017, 17:10 Jatkosarja YlempiDuo II - Epa-TT 1 - 1
Päivä 7, Jämsä
(57) 25.02.2017, 10:00 Jatkosarja AlempiValtit - Ape-Team 4 - 5
(58) 25.02.2017, 11:00 Jatkosarja AlempiViesti - JORMA 3 - 13
(59) 25.02.2017, 12:00 Jatkosarja AlempiApe-Team - JORMA 6 - 5
(60) 25.02.2017, 13:00 Jatkosarja AlempiViesti - Valtit 4 - 7
(61) 25.02.2017, 14:00 Jatkosarja YlempiDuo II - Trio-Juniorit 7 - 4
(62) 25.02.2017, 15:00 Jatkosarja YlempiTNC - Epa-TT 5 - 4
(63) 25.02.2017, 16:00 Jatkosarja YlempiEpa-TT - Duo II 9 - 1
(64) 25.02.2017, 17:00 Jatkosarja YlempiTNC - Trio-Juniorit 6 - 5
Päivä 8, Varkaus
(69) 18.03.2017, 11:00 MuuApes collection - JORMA 14 - 2
(70) 18.03.2017, 12:00 MuuValtit - Apes collection 5 - 15
(71) 18.03.2017, 13:00 Finaali (Alempi)JORMA - Valtit 8 - 10
(72) 18.03.2017, 14:00 Välierä (Ylempi)Epa-TT - Duo II 5 - 1
(73) 18.03.2017, 15:00 Välierä (Ylempi)TNC - Trio-Juniorit 7 - 4
(74) 18.03.2017, 16:00 Pronssi (Ylempi)Trio-Juniorit - Duo II 1 - 6
(75) 18.03.2017, 17:00 Finaali (Ylempi)Epa-TT - TNC 7 - 6


Tämä sivu päivitetty 12.04.2017, 17:26